Majster Gryfice ul. Tadeusza Kościuszki 42 72-300 Gryfice (+48) 503 509 444 kontakt@okna-konfigurator.pl
0
Majster Gryfice ul. Tadeusza Kościuszki 42 72-300 Gryfice (+48) 503 509 444 kontakt@okna-konfigurator.pl
Zaloguj się

Typy rolet

Typy rolet - Portos - Gryfice Coraz częściej decydujemy się na montaż rolet w swoich domach i mieszkaniach. Zyskują one na popularności ponieważ są funkcjonalne. Dzięki nim latem dom się zbytnio nie nagrzewa, a zimą nie wychładza.

Firma Portos proponuje trzy typy rolet:

  • rolety nadstawne - ich montaż możliwy jedynie na etapie budowy budynku lub podczas wymiany stolarki okiennej w budynkach już istniejących. Występują 4 systemy rolet nadstawnych, z czego jeden może być zintegrowany z moskitierą rolowaną. Skrzynka rolety jest niewidoczna. Dostęp do klapy rewizyjnej od wnętrza budynku.
  • rolety zewnętrzne - montaż na okna lub elewację, możliwy w każdym momencie. Istnieje możliwość wyboru kształtu skrzynki oraz jej koloru. Dostępnych jest 5 systemów rolet zewnętrznych, każdy w wersji z moskitierą rolowaną lub bez. W jednym z nich skrzynkę można zabudować, wtedy pozostaje ona niewidoczna.
  • rolety nadporożowe - montaż możliwy jest jedynie w nowo powstających obiektach i należy zaplanować go już na etapie projektowania budynku. Montaż tych rolet jest idealnym rozwiązaniem dla domów pasywnych i energooszczędnych. Możemy docieplić skrzynkę, dzięki czemu likwidujemy mostki termiczne. Skrzynki tego typu rolet są zabudowywane całkowicie pod tynkiem.

Ważne pytania, na które musimy sobie odpowiedzieć podczas wyboru rolet: Jesteśmy na etapie planowania wymarzonego domu? Rolety mają być montowane do już istniejącego domu? A może podczas wymiany stolarki okiennej? Czy skrzynka ma być widoczna czy zabudowana? Klapa rewizyjna rolety ma być od wewnątrz czy od zewnątrz budynku?

Zapraszamy do naszego salonu w Gryficach, gdzie nasi konsultanci służą radą i pomocą w wyborze odpowiednich rolet firmy Portos.

Zrób wstępną wycenę swoich okien i drzwi

Okna

Okna
od 77,57 zł plus VAT

Okna balkonowe

Okna balkonowe
od 325,64 zł plus VAT

HS - drzwi tarasowe przesuwne

HS - drzwi tarasowe przesuwne
od 5 944,32 zł plus VAT

Drzwi wejściowe PCV

Drzwi wejściowe PCV
od 1 316,36 zł plus VAT

Drzwi z wypełnieniem

Drzwi z wypełnieniem
od 1 316,36 zł plus VAT

Dodatki

Dodatki