Majster Gryfice ul. Tadeusza Kościuszki 42 72-300 Gryfice (+48) 503 509 444 kontakt@okna-konfigurator.pl
0
Majster Gryfice ul. Tadeusza Kościuszki 42 72-300 Gryfice (+48) 503 509 444 kontakt@okna-konfigurator.pl
Zaloguj się

Zalety bram segmentowych

Zalety bram segmentowych - Wiśniowski - KołobrzegKlienci wybierając bramę garażową często decydują się na zakup bramy segmentowej. Dlaczego jest ona tak popularna? Niewątpliwie korzystanie z niej jest bardzo komfortowe, a jednocześnie praktyczne. Rekomendowane są one zwłaszcza do garaży ogrzewanych oraz tych wbudowanych w bryłę domu.

Do otworzenia i zamknięcia bramy segmentowej nie potrzebna jest dodatkowa wolna przestrzeń ani w garażu ani na podjeździe. To ważna zaleta, zwłaszcza w przypadku, gdy ilość miejsca w garażu lub na podjeździe przed nim jest ograniczona. Otwieranie bramy polega na tym, że przesuwa się ona po prowadnicach pod sufit garażu. Dzięki temu, że montuje się ją od strony wewnętrznej garażu, możemy wybrać dowolny kształt nadproża - może mieć ono na przykład kształt łuku. Kolejną z zalet jest napęd, w który brama jest wyposażona. W przypadku bram Wiśniowskiego jest to niezawodny napęd nowej generacji - METRO. Izolację termiczną zapewniają między innymi uszczelki zamocowane w wielu miejscach. Współczynnik przenikania ciepła w bramach segmentowych jest najniższy, w porównaniu z pozostałymi rodzajami bram garażowych. W bramach firmy Wiśniowski wynosi on 0,33 W/m2K. Sprawia to, że bramy te idealnie nadają się również dla domów energooszczędnych. Są również bezpieczne. W związku z bogatym wyborem kolorów, wzorów i wykończeń, będą doskonale komponować się z otoczeniem.

Firma Wiśniowski jest doświadczonym i profesjonalnym producentem bram garażowych. W swojej ofercie posiada trzy modele bram segmentowych: PRIME, UniTherm, UniPro. Zapraszamy do naszego salonu w Gryficach, gdzie profesjonaliści przedstawią Państwu szczegóły oferty.

Zrób wstępną wycenę swoich okien i drzwi

Okna

Okna
od 80,67 zł plus VAT

Okna balkonowe

Okna balkonowe
od 338,65 zł plus VAT

HS - drzwi tarasowe przesuwne

HS - drzwi tarasowe przesuwne
od 5 944,32 zł plus VAT

Drzwi wejściowe PCV

Drzwi wejściowe PCV
od 1 369,00 zł plus VAT

Drzwi z wypełnieniem

Drzwi z wypełnieniem
od 1 369,00 zł plus VAT

Dodatki

Dodatki