Moskitiery – rodzaje

Rodzaje moskitier Portos Kołobrzeg
Owady potrafią nam skutecznie uprzykrzyć życie. Zwłaszcza w okresie wiosenno – letnim. Na zewnątrz robi się ciepło, mamy ochotę otwierać okna, drzwi tarasowe, lecz w ten sposób duże ilości owadów dostają się do wnętrz naszych domów. Na szczęście istnieje prosty sposób, aby było inaczej – montaż moskitier.
Proponujemy trzy rodzaje moskitier:

  • moskitiery ramkowe – bezinwazyjny i prosty montaż oraz demontaż. Montowane do progu ramy okiennej za sprawą zaczepów obrotowych.
  • moskitiery drzwiowe – wygodne w użytkowaniu, stabilne. Mocuje się je do futryny drzwi za pomocą zawiasów. Z drugiej strony montowany jest zamek magnetyczny, dzięki któremu, otwieranie i zamykanie drzwi jest proste i funkcjonalne.
  • moskitiery rolowane – można zintegrować je z roletami firmy Portos. Nie trzeba ich zdejmować na zimę. Komfortowe użytkowanie. Proste w obsłudze – zaopatrzone w mechanizm sprężynowy oraz system zamykania klik – klak.

Zainstaluj moskitiery w oknach i drzwiach swojego domu i zapomnij o owadach. Eksperci w naszym salonie w Gryficach pomogą wybrać odpowiedni rodzaj moskitier, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb.