Drzwi HS

Drzwi HS Drutex Kołobrzeg
Duże przeszklenia w domach cieszą się ostatnio popularnością. Bardzo często są to drzwi lub okna wielkości całej ściany. Dodają one budynkowi lekkości i nowoczesności. Wnętrze pomieszczenia z tak dużymi przeszkleniami jest jasne i doświetlone światłem naturalnym. Ma to bardzo duży, pozytywny wpływ na nasz nastrój, samopoczucie, nastawienie do życia.
Zazwyczaj tak duże okna lub drzwi usytuowane są w strefie dziennej, czyli jadalniach i salonach. Dzięki nim pomieszczenia te są optycznie powiększone, nawet jeśli są niewielkich rozmiarów, przebywając w nich nie mamy poczucia zamknięcia w czterech, małych ścianach. Otwierają nas na świat. Siedząc w fotelu możemy zrelaksować się patrząc na piękne widoki roztaczające się za oknem przez cały rok.
Chcesz cieszyć się bliskością przyrody przez cały rok? Nic prostszego – wystarczy zamówić drzwi podnoszono – przesuwne HS firmy DRUTEX. Niski próg, pozwoli z łatwością i wygodą wychodzić przez nie na taras, a granica między domem, a tarasem zostanie zlikwidowana. Dostępne jest kilka modeli drzwi HS w pełnej gamie kolorystycznej. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami w salonie w Gryficach, którzy profesjonalnie pomogą wybrać odpowiedni model – najlepszy dla Państwa indywidualnych potrzeb.