Iglo 5 i Iglo Energy - niska cena i wysoka jakość w jednym

Iglo 5 i Iglo Energy to drzwi stworzone dla klientów, którzy zawsze szukają optymalnych rozwiązań. Nowoczesna stylistyka, wpasowująca się w aktualne trendy i wiele możliwości wypełnienia dają Ci pełną kontrolę nad ostatecznym wyglądem drzwi. Bezkompromisowa jakość, którą zawdzięczamy wykorzystaniu najlepszych z dostępnych materiałów sprawia, że przedstawiane drzwi są wyborem na długie lata. Żadne w drzwi w tej samej cenie nie będą oferowały identycznych parametrów izolacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Iglo 5 oraz Iglo Energy to prawdziwi faworyci w swojej lidze

Bezpieczeństwo, wygoda i energooszczędność

Nad bezpieczeństwem domowników, jak w wielu innych produktach marki Drutex, czuwają okucia MACO: trzypunktowe zasuwnice automatyczne i wytrzymałe zawiasy z ciągnionego aluminium (w przypadku Iglo Energy) stanowią zaporę niemal niemożliwą do sforsowania. Obniżona konstrukcja progu ułatwia komunikację (szczególnie osobom na wózkach) i sprawia, że użytkowanie drzwi jest jeszcze wygodniejsze. Dobre wyważenie skrzydła i zastosowanie wytrzymałych okuć wpływa również na komfort użytkowania drzwi. Pracują bez nieprzyjemnego oporu, a ich otwieranie i zamykanie, pomimo solidnej konstrukcji, nie sprawi problemu nawet dzieciom i osobom starszym. Drzwi cechuje rewelacyjny poziom izolacji termicznej. Dzięki zastosowaniu specjalnego uszczelnienia EPDM, szyb o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła i systemów pozwalających na mocny docisk skrzydła, Iglo 5 i Iglo Energy stanowią doskonałą propozycję dla właścicieli domów energooszczędnych i pasywnych. Wykorzystanie aluminiowego progu z przegrodą termiczną dodatkowo wspiera cały proces i zapobiega uciekaniu ciepła od spodu.

Skonfiguruj idealne drzwi dla swojego domu

Zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch identycznych domów, a każdy budynek potrzebuje indywidualnych rozwiązań. Dostępny na naszej stronie konfigurator produktów pozwoli Ci idealnie dopasować konstrukcję drzwi do własnych potrzeb. Oprócz wymiarów, kierunku i sposobu otwierania, wybierzesz też jeden z wielu kolorów i modeli wypełnienia, dzięki czemu nadasz drzwiom własny, niepowtarzalny charakter. Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy przy tworzeniu konfiguracji? Skontaktuj się z nami!

Charakterystyka

Energooszczędność i izolacja akustyczna

Drzwi Iglo 5 i Iglo Energy są odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby. Wspierają nas w walce o niższe opłaty za ogrzewanie i lepszy klimat. Dzięki doskonałej izolacji termicznej skutecznie ograniczają ilość zużytej energii i uwalnianych do atmosfery gazów cieplarnianych. Latem chronią przed wysoką temperaturą. Ponadto, wysoki poziom izolacyjności akustycznej pozwala stworzyć w domu odpowiednie warunki do odpoczynku.

Bezpieczeństwo

Zastosowane w drzwiach okucia i systemy antywłamaniowe sprawiają, że Ty i Twoja rodzina będziecie mogli czuć się bezpieczni przez całą dobę. Trzypunktowe zasuwnice i bardzo trwałe zawiasy zapewniają odpowiednią ochronę antywłamaniową oraz bezpieczne korzystanie z drzwi przez długie lata.

Atrakcyjny design

Projektanci postanowili stworzyć drzwi o nowoczesnej, ale jednocześnie ponadczasowej stylistyce. Efekt, który uzyskali, nawiązuje do aktualnych trendów w architekturze. Szeroki wybór kolorów i wzorów wypełnienia pozwala jednak na nadanie produktowi indywidualnych cech, dostosowanych do gustu właścicieli.

Atrakcyjna cena

Iglo 5 oraz Iglo Energy to także, oprócz świetnych osiągów w dziedzinie energooszczędności i bezpieczeństwa, doskonała cena dopasowana do każdego budżetu. Drzwi zostały zaprojektowane tak, by były dostępne dla każdego i to bez kompromisów jakościowych. Liczba zadowolonych klientów na całym świecie rośnie z dnia na dzień. Bądź jednym z nich!

Dowolna konfiguracja

Korzystając z naszego konfiguratora, możesz dobrać odpowiedni rozmiar drzwi, ich wyposażenie i końcowy wygląd. Pozwól się ponieść fantazji. Robienie zakupów jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Nie musisz nawet wychodzić z domu!

Niski próg

Konstrukcja progu została zaprojektowana tak, by w jak najmniejszym stopniu wystawał ponad poziom podłogi. To duże ułatwienie dla osób poruszających się na wózku. Usprawnia komunikację i zapobiega potknięciom.

Porównanie produktów

Iglo 5

Iglo 5

Iglo Energy

Iglo Energy

Iglo 5

Siedmiokomorowy profil w przypadku ramy drzwi oraz pięciokomorowy profil skrzydła. Zastosowano materiał pierwotny w klasie A. Głębokość zabudowy to 82 mm.

Iglo Energy

Profile ze świetnej jakości materiału pierwotnego w klasie A. Głębokość zabudowy - 70 mm.

Iglo 5

W podstawowej wersji znajdują się szyby o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania innych pakietów szybowych o współczynniku Ug = 0,3 W/(m2K) oraz pakietów specjalnych.

Iglo Energy

W podstawowej wersji zastosowano szyby o współczynniku Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug=1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Istnieje możliwość zastosowania szyb o współczynniku Ug = 0,7 W/(m2K) i pakietów o specjalnych właściwościach

Iglo 5

Ramka stalowa ocynkowana i próg aluminiowy z przegrodą termiczną. Możliwe jest stworzenie konfiguracji z ramką Swisspacer Ultimate.

Iglo Energy

Ramka stalowa ocynkowana (wersja podstawowa) lub Swisspacer Ultimate (możliwość konfiguracji).

Iglo 5

MACO 3, wytrzymałe na uszkodzenia zawiasy z ciągnionego aluminium, trzypunktowa zasuwnica automatyczna.

Iglo Energy

MACO 3, zasuwnica trzypunktowa automatyczna, solidne zawiasy.

Iglo 5

Trzy poziomy uszczelnienia EPDM - wewnętrzne, zewnętrze i centralne (spienione EPDM).

Iglo Energy

Technologia podwójnego uszczelnienia EPDM.

Iglo 5

Barwy folii Renolit.

Iglo Energy

Barwy folii Renolit.

Iglo 5

Izolacyjność akustyczna na poziomie 35-46 dB.

Iglo Energy

Dźwiękoszczelność na poziomie 34-44 dB.

Iglo 5

Izolacyjność termiczna modelu wynosi Uw = 0,9 W/(m2K) (w przypadku drzwi o wielkości 1000 x 2100 mm).

Iglo Energy

Model Iglo 5 osiąga poziom izolacyjności tehcnicznej Uw = 1,1 W/(m2K) (w przypadku drzwi o wielkości 1000 x 2100 mm).

Darmowa dostawa

Nie musisz płacić za dostawę! Przy zamówieniu powyżej 10 okien dostarczymy produkty pod Twój dom za darmo.

Zamów online

Złóż wstępną ofertę za pomocą konfiguratora online.

SKONFIGURUJ PRODUKT