Zurück zu: Okna

Okna Iglo 5 Classic

Iglo 5 Classic - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo 5 Classic

od 156,81 zł + VAT

Okna Drutex Iglo 5 Classic to propozycja dla wymagających odbiorców. Model cechuje się wysokim stopniem izolacyjności termicznej i akustycznej oraz wykorzystaniem materiałów o bardzo dobrej jakości. Zastosowania mocnych okuć oraz sprawdzonych systemów antywłamaniowych podnosi bezpieczeństwo domowników, którzy nie muszą się już o nic martwić.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 503 509 444

Formularz kontaktowy

Energooszczędne i ekologiczne

Okna Iglo 5 Classic to dopracowana konstrukcja o świetnych parametrach izolacyjnych. Wielokomorowe profile i specjalne systemy uszczelnienia EPDM podnoszą poziom izolacyjności termicznej i skutecznie zmniejszają ilość energii potrzebnej do ogrzania pomieszczeń. Dzięki temu z ulgą oddycha nie tylko nasz domowy budżet, ale także środowisko naturalne.

Klasycznie piękne

Okna Iglo 5 Classic czerpią z wielu nurtów i stylów wnętrzarskich oraz architektonicznych. Są tradycyjną konstrukcją w nowoczesnym wydaniu. Będą doskonale wyglądały w każdym domu, a możliwość wyboru spośród wielu kolorów pozwoli jeszcze lepiej dopasować je do wnętrza i wyglądu zewnętrznego domu.

Okna Drutex - legendarna trwałość

Przez 35 lat działalności na niemal wszystkich rynkach Europy marka Drutex zdążyła zgromadzić wokół swoich produktów grono zwolenników liczące dziesiątki, a może nawet setki tysięcy osób. Polska marka jest od wielu lat chwalona za wykorzystywanie materiałów najwyższej jakości, nowoczesne i autorskie rozwiązania oraz dużą trwałość swoich drzwi, okien i rolet. Decydując się na okna Drutex, możesz być spokojny, kolejny zakup okien będzie konieczny za wiele lat.

Skonfiguruj okna bez wychodzenia z domu!

Wiemy, że zakupy online pozwalają Ci oszczędzać mnóstwo czasu. My też je uwielbiamy! Dlatego zdecydowaliśmy się ułatwić cały proces wyboru i stworzyć dedykowane narzędzie, dzięki któremu wybór i zakup naszych okien odbywać będzie się bez opuszczania domu. Wystarczy, że klikniesz żółty przycisk na naszej stronie, żeby zacząć modyfikować model okna, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Wybierz interesujące Cię zabezpieczenia i okucia, dodatkowe funkcje oraz kolor czy kształt okien. Działanie naszego konfiguratora nie powinno być dla Ciebie zagadką. Każdy z etapów jest opisany oraz posiada grafikę obrazującą dany element. Jeśli jednak napotkasz na trudności albo zwyczajnie nie będziesz wiedział co wybrać - skontaktuj się z nami - razem wypracujemy najlepsze rozwiązanie!

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Izolacyjność termiczna

Poziom izolacyjności termicznej okien Iglo 5 Classic może przynieść w skali roku oszczędności rzędu kilkuset złotych. Ograniczenie ilości ciepłego powietrza, które wydostaje się z domu na zewnątrz, jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań w konstrukcji profili i dodatkowych uszczelnień oraz zastosowania pakietów szybowych o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła.

Konfiguracja online

Skorzystaj z konfiguratora okien online, który znajdziesz na naszej stronie. Kliknij żółty przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją. W ten sposób dopasujesz poszczególne parametry okien oraz ich konstrukcję do własnych potrzeb. Możesz wybierać spośród różnych pakietów szybowych, kształtów, kierunków otwierania i kolorów elementów okna.

Duża paleta kolorystyczna

Okna Iglo 5 Classic występują w aż 43 kolorach! Tak bogaty wybór zawdzięczamy wykorzystaniu folii Renolit, która świetnie radzi sobie z ciężkimi warunkami atmosferycznymi. Pomimo występowania bardzo dużych mrozów czy wysokich temperatur nie odbarwi się, a wybrany przez Ciebie kolor będzie cieszył Wasze oczy przez bardzo długi czas.

Zabezpieczenia

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa i licznych wzmocnień konstrukcyjnych okna Iglo 5 Classic zapewnią Ci bezpieczeństwo antywłamaniowe w klasie RC 2 oraz RC 2N. Co ważne, nasze okna mogą współpracować z dostępnymi na rynku systemami antywłamaniowymi, dzięki którym poczujesz się jeszcze pewniej.

Izolacyjność akustyczna

Czujesz się przemęczony i rozdrażniony nawet we własnym domu? Czy dobiegający z ulicy szum samochodów, tramwajów i głośnych rozmów nie pozwala Ci się zrelaksować? Wybierz okna Iglo 5 Classic z pakietem szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej. To doskonały wybór dla mieszkań w centrach miast i biur oraz szkół, gdzie spokój i cisza są towarem deficytowym.

Atrakcyjna cena

Okna marki Drutex, oprócz doskonałej jakości i świetnych parametrów, zawsze kojarzone były z produktami w atrakcyjnych cenach dostosowanych do niemal każdego budżetu. Jeśli więc szukasz okien o doskonałym stosunku ceny do jakości, to powinieneś wiedzieć, że właśnie je znalazłeś.

Kolor

Prezentowany model okna występuje w 43 różnych kolorach - od stonowanej bieli i szarości, przez ekstrawagancką czerń, aż po szalone i żywe odcienie czerwieni! Kliknij kafelek w interesującym Cię kolorze i sprawdź, jak wygląda model okna w takim odcieniu. Dzięki zastosowaniu folii Renolit kolor okien Drutex Iglo 5 Classic nie zmieni się przez wiele lat. Niestraszne są jej skrajne warunki atmosferyczne jak mróz czy wysokie temperatury.

Biały Czarny

Realizacje

Zdjęcia zamieszczone w tej zakładce przedstawiają zrealizowane przez nas zlecenia montażu. Sprawdź, jak nasz produkt prezentuje się na żywo. Nasze wykwalifikowane zespoły monterów używają nowoczesnych narzędzi i środków, aby praca przebiegała szybko i bezinwazyjnie. Chcesz umówić się na montaż okien? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6