Zurück zu: Okna

Okna Iglo Energy Classic

Najdoskonalsze i najnowocześniejsze rozwiązania służące poprawie izolacyjności termicznej domu!

Iglo Energy Classic

od 196,02 zł + VAT

Drutex Iglo Energy Classic to połączenie nowoczesnej technologii i tradycyjnego, ponadczasowego wzornictwa. To okna dla wymagających klientów ze sprecyzowanymi oczekiwaniami. Ich głównym zadaniem jest maksymalne zwiększenie wydajności energetycznej domu i poprawa stanu rodzinnego budżetu.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 503 509 444

Formularz kontaktowy

Drutex - jakość znana na całym świecie

Od ponad 35 lat polska marka zdobywa uznanie wśród klientów na całym świecie. Będąc liderem produkcji i sprzedaży okien w Europie dociera w najdalsze zakątki ziemi, a gęsta sieć partnerów i ustandaryzowane procesy logistyczne pozwalają na szybki i bezpieczny transport okien, drzwi i rolet. Okna Drutex chwalone są przede wszystkim za bezkompromisową jakość i doskonałe parametry, pozwalające na generowanie dla domowego budżetu znaczących oszczędności. Uczciwa cena każdego modelu jest ukłonem w stronę klientów, którzy przeprowadzają kosztowne remonty i budowy domów. Okna Drutex są świetnym produktem w niewygórowanej cenie.

Oszczędność energii

Jednym z najważniejszych czynników, który powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze okien, jest ich zdolność do izolowania wnętrza domu od temperatury panującej na zewnątrz. Im lepsze parametry termoizolacyjne okna, tym większe będą Twoje oszczędności na ogrzewaniu i energii. Dzięki zastosowaniu szeregu innowacyjnych rozwiązań jak wielokomorowe profile, pakiety szybowe o niskim współczynniku przenikania ciepła czy dodatkowe systemy izolacyjne, okna Drutex pomogą Ci utrzymywać skumulowane wewnątrz domu ciepło przez długi czas. Analogicznie - latem będą chronić Cię przed żarem lejącym się z nieba. Pozwolą na odcięcie się od nieznośnie wysokiej temperatury, a w przypadku stosowania klimatyzacji - znacznie zmniejsza ilość prądu pobieranego przez urządzenie.

Jeszcze większe bezpieczeństwo

Jedną z najważniejszych dla nas wartości jest bezpieczeństwo domu i ochrona Twojej rodziny przed wszelkimi zagrożeniami. Podczas wybierania właściwych okien oraz drzwi, zwracasz na pewno uwagę na poziom odporności na uszkodzenia i dodatkowe elementy zwiększające wytrzymałość konstrukcji. Okna Iglo Energy Classic zapewnią Ci bezpieczeństwo antywłamaniowe w klasie RC 2 oraz RC 2N. To efekt zastosowania świetnych okuć MACO MULTI MATIC KS, wyposażonych między innymi w dwa dodatkowe zaczepy antywyważeniowe czy wzmocnione zawiasy ukryte we wrębie okuciowym.

Stwórz okna idealne - konfigurator online

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy produkty takie jak okna, drzwi i rolety można kupować przez internet? Jeśli chcesz uniknąć wizyty w stacjonarnym salonie, skorzystaj z konfiguratora okien online! To kompletne narzędzie stworzone specjalnie dla Ciebie. Pozwoli Ci na dokładne przemyślenie swojego wyboru i porównanie dostępnych opcji. Za pomocą konfiguratora zmienisz kształt, rozmiar i sposób otwierania się okien. Dodasz potrzebne Ci elementy oraz wybierzesz kolor, który najbardziej będzie pasował do charakteru Twojego wnętrza. Kliknij żółty przycisk i zaprojektuj swoje wymarzone okna w zaledwie kilku krokach! Na każdym etapie czekać będzie na Ciebie ilustracja i opis poszczególnych elementów, które rozjaśnią Ci sposób ich działania.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Izolacyjność termiczna

Okna Iglo Energy Classic zapewniają poziom izolacyjności termicznej na poziomie Uw = 0,59 W/(m2K). Tak doskonały wynik to efekt wielu lat pracy inżynierów i projektantów, którzy dopracowali konstrukcję okien do perfekcji. Dzięki temu stanowią dziś doskonałą propozycję dla osób, których priorytetem jest ograniczenie zużycia energii - dla własnego portfela i środowiska.

Design

Ponadczasowe i nowoczesne - tak można podsumować wzornictwo okien Drutex Iglo Energy Classic. Zachwycają minimalizmem i podkreślają nowoczesny styl. Przypadną do gustu każdemu, kto poświęca uwagę dopracowaniu detali. W wybranym przez Ciebie kolorze świetnie uzupełnią wnętrze Twojego domu.

Pakiety szybowe

Bogaty wybór dostępnych pakietów szybowych pozwoli Ci dostosować okna do Twoich potrzeb i ich przeznaczenia. Jeśli zależy Ci na maksymalnym bezpieczeństwie - skorzystaj z pakietu szyb antywłamaniowych. jeśli chciałbyś osłonić się przed wzrokiem sąsiadów - wybierz szkło z matowym wykończeniem lub szyby ornamentowe. Pamiętaj - masz wiele możliwości.

Konfiguracja online

Skorzystaj z wygody zakupów online i skorzystaj z naszego konfiguratora. Wybierz odpowiadające Ci opcje i sfinalizuj zakup w całości przez internet. Kto powiedział, że trzeba wyjść z domu, aby zrobić remont?

Izolacyjność akustyczna

Pragniesz chwili spokoju? Kilku godzin bez hałasu ulicznego korka, szumu latających samolotów i dźwięków dobiegających z sąsiedniego budynku? Z oknami Drutex Iglo Energy Classic możesz zafundować sobie spokój przez całą dobę. Ich doskonałe właściwości izolacyjne pomogą Ci odciąć się od szkodliwego hałasu. Z wykorzystaniem specjalnych pakietów szybowych o zwiększonym poziomie izolacyjności akustycznej możesz uzyskać jeszcze lepsze rezultaty!

Solidna konstrukcja

Mocne okucia MACO MULTI MATIC KS zapewniają stabilność i wytrzymałość konstrukcji okna, które nawet po wielu latach użytkowania będzie pracować płynnie i bez oporu. Dodatkowe wzmocnienia pozwalają na odpieranie podmuchów wiatru i uniemożliwiają utratę sztywności skrzydła oraz całej konstrukcji.

Kolor

Okna Drutex Iglo Energy Classic występują w 43 kolorach! Dzięki zastosowaniu folii Renolit powierzchnia okien będzie zachwycać swoim nasyconym, świeżym kolorem przez wiele lat, a niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpłyną negatywnie na jej urok. Kliknij kwadracik z interesującym Cię kolorem, żeby zobaczyć, jak będą wyglądać Twoje okna!

Łupkowy Ciemny czerwony Kwarcytowy szary Antracyt gładki Biały Kremowy Szary Antracyt Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Ciemnozielony Palisander Dąb specjalny Oregon Daglezja Mahoń Bazaltowy szary gładki Aluminium szczotkowane Orzech Ciemny dąb Macore Shogun Winchester Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Średni brąz Brąz czekoladowy Zieleń mchu Dąb naturalny Złoty dąb Betonowy szary Dąb bielony Light black Crown platinium Ciemny szary gładki Jasny szary Kosodrzewina Łupkowy szary gładki

Realizacje

Umieściliśmy tutaj zdjęcia z naszych ostatnich realizacji. Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda i ile trwa proces montażu okien - zadzwoń do nas! Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6