IGLO Energy – ochrona środowiska i efektywność energetyczna

iglo-energy-ochrona-srodowiska-i-efektywnosc-energetyczna

System okien IGLO Energy firmy Drutex to przede wszystkim wysoka wydajność energetyczna. Jest to produkt idealnie nadający się do domów pasywnych, energooszczędnych oraz ekologicznych. Wyróżnia go ponadczasowy design, długotrwała żywotność oraz nadzwyczajna jakość. Okna IGLO Energy cechuje niski współczynnik przenikania ciepła. To dlatego są one świetnym wyborem dla osób kochających środowisko. Co wspólnego mają okna ze smogiem wyjaśniamy w artykule „Co niska emisja ma wspólnego z oknami?” oraz „Problem smogu a wybór okien”.

Co jeszcze zostało zastosowane w oknach IGLO Energy? W pierwszym rzędzie – trwałość. Również izolacja akustyczna oraz izolacja termiczna.

Co wyjątkowego jest w naszych produktach? Dzięki nim możemy z łatwością utrzymywać optymalną temperaturę w domu przez cały rok. Okna IGLO Energy mają również wpływ na zawartość naszego portfela. Pozwalają nam zaoszczędzić zimą na ogrzewaniu, natomiast latem na używaniu klimatyzacji. Zależy nam także, aby nasze okna zadbały również o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie domowników.

Co przemawia za tym, aby wybrać właśnie okna IGLO Energy?

  • Stabilność: wzmocnione skrzydła oraz rama, trwały kolor, dodatkowo ich bardzo dobre parametry nie zmienią się przez lata, nawet przez niekorzystne warunki pogodowe.
  • Bezpieczeństwo: czop zabezpieczający i antywłamaniowe płyty uderzeniowe zapewnią bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców.
  • Estetyka: bogaty wybór kolorów oraz klamek i szkła. Dodatkowo design z zaokrąglonymi krawędziami powodują, że nasze okna wyglądają wyjątkowo i elegancko.
  • Efektywność energetyczna i świadomość ekologiczna: 7-komorowy system i głębokość zabudowy 82 mm umożliwiają oszczędność energii.

Nie zwlekaj i już dziś zadzwoń lub przyjdź do naszego salonu w Gryficach. Nasi eksperci odpowiedzą na Państwa pytania i przedstawią szczegółową ofertę.