Zurück zu: Okna

Iglo Energy

Iglo Energy - prawdziwy lider w kategorii rozwiązań energooszczędnych!

Iglo Energy

od 156,81 zł + VAT

Doskonałe osiągi w kategorii izolacji termicznej i uszczelnienia czynią model Iglo Energy idealną propozycją dla osób praktycznych i mających na uwadze stan środowiska naturalnego. W połączeniu z nowoczesnym wzornictwem są doskonałym wyborem w większości sytuacji.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 503 509 444

Formularz kontaktowy

Oszczędzaj energię, bądź eko

Okna Iglo Energy zostały zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy chcą ograniczyć zużycie energii w swoim domu. Doskonale sprawdzą się w budynkach energooszczędnych i pasywnych. Szereg innowacyjnych rozwiązań, jak siedmiokomorowe profile, potrójne uszczelnienie i szyby o wyjątkowo niskim współczynniku przenikania ciepła pozwalają stworzyć w domu przyjazny mikroklimat bez konieczności częstego włączania grzejników. Oszczędzanie energii polepsza nie tylko nasz domowy budżet. Mniejsze zużycie opału i prądu ma kolosalny wpływ na stan środowiska naturalnego, który pogarsza się z dnia na dzień.

Uniwersalny, ponadczasowy desig

Projektanci mają przed sobą trudne zadanie. Trendy w architekturze i wnętrzarstwie zmieniają się w okamgnieniu. Solidne okna są z kolei produktem bardzo trwałym, więc ich częsta wymiana nie jest opłacalna ani konieczna. Muszą stworzyć produkt odpowiadający współczesnym potrzebom, który jednak nie przestanie być modny przez długie lata. W przypadku okien Iglo Energy designerzy stanęli na wysokości zadania. Prosta, minimalistyczna forma zdobywa uznanie klientów na całym świecie i nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek miało się zmienić.

Użyj konfiguratora online i zamów okna bez wychodzenia z domu!

Profile, pakiety szybowe, okucia - to wszystko wydaje Ci się skomplikowane i nie wiesz co wybrać? Z pomocą przyjdzie Ci konfigurator okien online, który został stworzony specjalnie dla Ciebie! To proste i przydatne narzędzie, za pomocą którego stworzysz egzemplarz okna perfekcyjnie dostosowany do potrzeb Twojej rodziny. Oprócz rozmiaru i sposobu otwierania oraz podstawowych pakietów szybowych, będziesz mógł wybrać również kolor ramy i ościeżnicy, rodzaj klamek i inne przydatne funkcjonalności. Konfigurator został zaprojektowany w taki sposób, aby praca z jego wykorzystaniem była możliwie szybka i intuicyjna. Gdybyś jednak natrafił na jakiekolwiek trudności albo któraś z decyzji nie była dla Ciebie oczywista - skontaktuj się z nami. Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania i razem opracujecie najbardziej korzystną konfigurację.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędne i ekologiczne

Ograniczenie zużycia energii jest dzisiaj istotne nie tylko dla stanu naszego portfela. Ma to bezpośredni wpływ na trudną sytuację środowiska naturalnego. Okna Iglo Energy, dzięki zastosowaniu siedmiokomorowych profili, potrójnego uszczelnienia EPDM i specjalny szyb o doskonałej izolacji termicznej, pomogą Ci znacznie zmniejszyć ilość energii i gazów uwalnianych do atmosfery.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twojej rodziny jest dla nas ważne. Dlatego w oknach Iglo Energy zastosowaliśmy system okuć MACO MULTI MATIC KS. Dwa zaczepy antywłamaniowe i wytrzymałe zawiasy stanowią doskonałą ochronę Twojego domu. Dla zwiększenia komfortu możesz wybrać pakiet szyb antywłamaniowych, stanowiący dodatkowe zabezpieczenie.

Wysoki komfort akustyczny

Zapewnij sobie odpowiedni komfort i właściwy odpoczynek w ciszy. Okna Iglo Energy osiągają poziom izolacyjności akustycznej określany w granicach 35-46 dB. To natężenie dźwięku odpowiadające hałasowi panującemu w dużym biurze. Żeby zwiększyć poziom dźwiękoszczelności, możesz zastosować zaprojektowany w tym celu pakiet szybowy, dostępny dla przedstawionego modelu okien.

Bogaty wybór pakietów szybowych

Szyby to jeden z najważniejszych elementów okien. Oprócz swojego oczywistego zadania - przepuszczania do wnętrza promieni słonecznych - mogą pełnić też inne funkcje. Okna Iglo Energy mogą być wyposażone w specjalne szyby antywłamaniowe, szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej, szyby ze szkła matowego czy ornamentowego. Wybór należy do Ciebie!

Nowoczesny design

Projektanci marki Drutex postanowili stworzyć okna nie tylko bezpieczne, energooszczędne i funkcjonalne, ale także wpisujące się w aktualne trendy wnętrzarskie i architektoniczne. Duża dowolność w wyborze koloru oraz rodzaju oszklenia pozwoli Ci dopasować ich ostateczny wygląd do aranżacji wnętrza i wyglądu budynku.

Własna konfiguracja

Wykorzystaj konfigurator online dostępny na naszej stronie internetowej do zmodyfikowania dowolnego modelu okna i stworzenia własnej wersji, dopasowanej do Twoich potrzeb. Wybieraj spośród dziesiątek kolorów, sposobów wykończenia, dodatków i funkcjonalności, które ułatwią Ci życie i zapewnią komfort oraz bezpieczeństwo.

Kolor

Okna Iglo Energy występują w 43 różnych kolorach. Dobierz taki odcień, jaki podoba Ci się najbardziej i stwórz wymarzoną aranżację, uwzględniając wygląd swoich okien. Po kliknięciu kwadracika z wybranym kolorem, zostanie on przeniesiony na model okna.

Biały Czarny

Realizacje

Sprawdź, jak okna Iglo Energy prezentują się po zamontowaniu. W tej zakładce umieściliśmy nasze najnowsze realizacje. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące montażu lub konstrukcji okien!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6