IGLO Light – wpuść światło do domu

iglo-light-wpusc-swiatlo-do-domu

System okienny IGLO Light firmy Drutex to ponadczasowa elegancja. Jego design jest nowoczesny, a profil ramy wąski. Okna IGLO Light wyróżnia to, że przepuszczają więcej światła do wnętrza domu. Sprawia to, że znakomicie pasują do nowoczesnych budynków i domów, w których chcemy cieszyć się większą ilością światła.

Obecnie okna są dużo nowocześniejsze i spełniają więcej funkcji niż dawniej. Poza świetnymi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej, okna IGLO Light są trwałe i bezpieczne. Dodatkową zaletą jest ich wzornictwo.

Co jeszcze sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe? Oczywiście ich kolory i kształty. Ale nie tylko. Przede wszystkim pokoje wypełnione światłem, które możesz sam zaprojektować. Używasz naszych wyjątkowych produktów zgodnie z osobistymi preferencjami. Satysfakcja gwarantowana. Dodatkowo, zależy nam, aby okna były bezpieczne, mimo większej powierzchni szklanej. Chcemy, by zapewniały spokój i ochronę przed włamaniem.

Co przemawia za wyborem systemu IGLO Light?

  • Jasność: wpuszcza do domu zdecydowanie więcej światła niż standardowe okno.
  • Stabilność: zapewniona przez wzmocnioną ramę i skrzydła. Trwałość koloru i właściwości mimo zmiennych warunków pogodowych.
  • Bezpieczeństwo: osprzęt z antywłamaniowymi płytami uderzeniowymi i czopem zabezpieczającym chroni Twój dom i jego mieszkańców
  • Wydajność energetyczna: system 5-komorowy i głębokość zabudowy 70 mm zapewnia bardzo dobre parametry izolacji akustycznej i cieplnej.Gwarantuje również oszczędność energii zachowując jednocześnie optymalną temperaturę w pomieszczeniach.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami – telefonicznego lub osobistego w salonie w Gryficach.