Zurück zu: Okna balkonowe

Okna balkonowe Iglo 5

Iglo 5 - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo 5

od 560,74 zł + VAT

Okna balkonowe Drutex Iglo 5 to jeden z flagowych produktów producenta i dobra inwestycja - nieobciążająca domowego budżetu. Połączenie najwyższej jakości i wyjątkowo atrakcyjnej ceny sprawia, iż to właśnie ten model konsumenci wybierają najczęściej. Jego największą zaletą jest uniwersalność. Dzięki klasycznemu designowi świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, zapewniając komfort użytkowania i stanowiąc stylowe wykończenie.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 503 509 444

Formularz kontaktowy

Nie przepłacaj

Czy możliwym jest połączenie bezkonkurencyjnej jakości z niską ceną? Marce Drutex się to udało. Niska cena jest efektem świetnie zoptymalizowanej produkcji. Zakłady polskiej firmy opuszcza codziennie 7000 okien, które dostarczane są do 25 krajów. Budowa domu czy remont związane są z wieloma dużymi wydatkami, ale zakup okien nie musi być jednym z nich!

Inwestycja w przyszłość

Wybór modelu Iglo 5 to nie tylko oszczędność w momencie zakupu, ale również ulga dla domowego budżetu w przyszłości. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanych szyb oraz dodatkowej izolacji pozwalają znacząco obniżyć koszty ogrzewania zimą, minimalizując utratę ciepła, a także zapobiegając dostawaniu się zimnego powietrza z zewnątrz. Dobra izolacja przydaje się również w sezonie letnim - coraz częściej decydujemy się na instalację klimatyzacji, a model Iglo 5 pozwala na jej efektywniejszą pracę i utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu.

Zostań projektantem!

Okna balkonowe nie muszą być nudne! Dzięki naszemu konfiguratorowi online w prosty sposób stworzysz wymarzony układ, idealnie dopasowany do Twojego wnętrza. To narzędzie przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy wyboru kolejnych elementów: układu okien, koloru, a także sposobu i kierunku otwierania. W konfiguratorze jest również miejsce na podanie wymiarów każdego z wybranych elementów, dzięki czemu masz pewność, że zamówiony produkt będzie pasował idealnie. Narzędzie na bieżąco wyświetla wycenę Twojego projektu, a po jego zatwierdzeniu pozwala bezpośrednio przejść do realizacji zamówienia. I to wszystko bez wychodzenia z domu!

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Bezpieczeństwo

Dla firmy Drutex priorytetem jest zarówno jakość i estetyka produktu, jak i bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Trwała konstrukcja ramy naszych okien oraz specjalnie zaczey antywyważeniowe skutecznie uniemożliwiają sforsowanie konstrukcji z zewnątrz. Ponadto, model Iglo 5 pozwala na instalację większości dostępnych na rynku systemów alarmowych.

Dźwiękochłonność

Myśląc o izolacji skupiamy się najczęściej na utrzymaniu odpowiedniej temperatury, zapominając o niezwykle ważnym komforcie akustycznym. Systemy izolacyjne zastosowane w modelu Iglo 5 to gwarancja spokojnego snu i niczym niezmąconego odpoczynku nawet w gwarnym centrum miasta. To szczególnie użyteczny parametr dla osób pracujących z domu - potrzebujących na co dzień ciszy i skupienia.

Energooszczędność

Wraz ze wzrastającą świadomością ekologiczną coraz większą uwagę przykładamy również do energooszczędnych rozwiązań w naszych domach. Wyposażenie okna w podwójny system uszczelnienia - zewnętrzny oraz wewnętrzny (z wykorzystaniem EPDM) - to niezawodny sposób na ograniczenie utraty ciepła zimą oraz skuteczniejszą termoizolację latem. Rozwiązanie dobre zarówno dla naszego portfela, jak i środowiska.

Najwyższa jakość

Solidna konstrukcja 5-komorowych profili ram i skrzydeł, wykonana wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, zapewnia trwałość na lata. Ponadto model objęty jest 5-letnią gwarancją.

Ponadczasowy design

Wybierając model Iglo 5 nie musisz martwić się zmieniającymi się trendami. Prosta, klasyczna forma sprawdzi się w każdym wnętrzu i czasie. Uniwersalny design możesz natomiast spersonalizować wybierając jeden z 43 kolorów znajdujących się w ofercie.

Kolor

Konfigurując swój egzemplarz modelu Iglo 5 możesz wybierać spośród 43 unikatowych kolorów znajdujących się w palecie Renolit. Tak bogata oferta pozwala nie tylko na stworzenie wymarzonego i wyjątkowego projektu, ale również na idealne dopasowanie go do gotowych wnętrz i elewacji. Zastosowanie folii Renolit gwarantuje odporność koloru na warunki atmosferyczne.

Biały Light black Crown Platinum Kremowy Szary Antracyt Ciemny czerwony Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Winchester Szary kwarcytowy Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Betonowy szary Dąb bielony Mahoń Orzech Ciemny dąb Macore Shogun Ciemnozielony Średni brąz Brąz czekoladowy Palisander Zieleń mchu Dąb naturalny Dąb specjalny Oregon Daglezja Złoty dąb Antracyt gładki Aluminium szczotkowane Czarny szary gładki Jasny szary Kosodrzewnina Łupkowy szary gładki Łupkowy

Realizacje

Aby pomóc Ci w wyborze, poniżej zamieszczamy nasze ostatnie realizacje. Na zdjęciach możesz zobaczyć, jak prezentują się okna Drutex Iglo 5 po montażu u naszych klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się! Zadzwoń lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6