Okna nowoczesne czy klasyczne?

Styl okien klasyczny czy nowoczesny Drutex Trzebiatów
Przyglądając się bliżej oknom PVC firmy DRUTEX może zastanawiać nas, czym różnią się od siebie okna IGLO 5 od okien IGLO 5 Classic i odpowiednio okna IGLO Energy od okien IGLO Energy Classic. Co oznacza dodatek ‘Classic’ w nazwie?
Każdy dom ma swój niepowtarzalny charakter – nowoczesny lub klasyczny, który wyraża się przede wszystkim w jego wyglądzie. Od tego zależy jaki wybierzemy rodzaj i kolor dachu, elewacji, okien oraz drzwi wejściowych. Wszystkie te elementy powinny komponować się ze sobą.
Firma DRUTEX w ofercie przedstawionej w konfiguratorze okien online posiada dwa kształty profili okiennych. Pierwszy – standardowy, gustownie zaokrąglony. Świetnie komponuje się z wystrojem zdecydowanej większości wnętrz, jak i wyglądem zewnętrznym tych budynków. Taki kształt mają okna IGLO 5 oraz IGLO Energy. Natomiast drugi kształt profilu, w który wyposażone są okna IGLO 5 Classic oraz IGLO Energy Classic, jest elegancki i smukły. Idealnie będzie współgrać ze stylem domu nowoczesnego.
Zapraszamy do naszego salonu w Gryficach, gdzie mogą Państwo zobaczyć oba kształty profili i upewnić się, który z nich będzie idealnym wyborem. Dodatkowo nasi eksperci służą radą i pomocą w doborze okien do Państwa indywidualnych potrzeb.