Zurück zu: Okna

Okna Iglo 5

Iglo 5 - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo 5

od 156,81 zł + VAT

Iglo 5 to doskonałe połączenie dobrej ceny, dużej wydajności energetycznej, świetnego designu i bezpieczeństwa. To okna chwalone za swoją trwałość i wsparcie w walce o niższe rachunki za energię. Są najchętniej wybieranym modelem okien. Znajdują zastosowanie nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w biurach czy placówkach publicznych.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 503 509 444

Formularz kontaktowy

Świetny stosunek ceny do jakości

Podczas planowania remontu lub budowy domu musimy rozważnie dysponować założonym budżetem. Niespodziewane wydatki i przykre niespodzianki czekają na nas na każdym kroku. Podczas zakupu materiałów i komponentów kluczowe jest wybieranie produktów tanich w użytkowaniu, trwałych i wydajnych, a także atrakcyjnych cenowo. Biorąc pod uwagę te cechy, projektanci firmy Drutex stworzyli linię okien Iglo 5. Niska cena nie zrujnuje portfela i pozwoli zachować część środków na dalsze wydatki. Energooszczędność okien skutecznie obniży rachunki za ogrzewanie i energię zużywaną przez klimatyzację. Z Iglo 5 możemy cieszyć się również upragnioną ciszą. Doskonała dźwiękochłonność daje duży komfort akustyczny nawet w ruchliwym centrum dużego miasta.

Energooszczędność

Iglo 5 stanowią doskonałe wsparcie dla domów pasywnych i energooszczędnych. Wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła, plasujący się na poziomie Uw = 0,6-1,1 W/(m2K), pozwala na znaczne obniżenie rachunków za ogrzewanie w sezonie grzewczym, a latem na ograniczenie ilości energii zużywanej przez klimatyzację. Pięciokomorowy profil, dodatkowe uszczelnienie EPDM oraz pakiety szybowe o doskonałych parametrach izolacyjnych sprawiają, że okna Iglo 5 to prawdziwy fenomen na rynku.

Trwałość i bezpieczeństwo

Stalowa rama, pięciokomorowy profil i prosta, efektywna konstrukcja czynią przedstawiany model wyjątkowo trwałym i odpornym na działanie czasu. To wybór na długie lata. Trwałość dotyczy także wyglądu zewnętrznego okien. Odpowiedni sposób wykończenia gwarantuje, że wybrany kolor pozostanie żywy i zawsze będzie przyciągał uwagę przechodniów. Okna nie wyblakną i nie odbarwia się od słońca czy mrozu. W oknach Iglo 5 stosuje się okucia  MACO MULTI MATIC KS. Zapewniają one nie tylko doskonałą stabilność i wzmocnienie całej konstrukcji, ale także zabezpieczają dom przed włamaniem. Specjalne trzpienie oraz ukryte pomiędzy ościeżnicą a skrzydłem zawiasy uniemożliwiają sforsowanie konstrukcji. Co ważne, w modelach serii Iglo 5 możemy zastosować elektroniczne systemy alarmowe, które dodatkowo poprawiają bezpieczeństwo domowników.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Doskonała izolacja termiczna

Modele z tej serii chwalone są za doskonałe właściwości izolacyjne. Wybierane często dla domów pasywnych i energooszczędnych. Zastosowanie specjalnie opracowanych szyb o współczynniku przenikania ciepła w granicach  Ug = 0,3-1,0 W/(m2K) oraz dodatkowej izolacji EPDM pozwala znacznie ograniczyć koszty ogrzewania w sezonie zimowym.

Dźwiękochłonność

Okna Iglo 5 zapewniają duży komfort akustyczny. To bardzo istotne dla właściwego odpoczynku po pracy czy nauce. Ciągły hałas, szum i dźwięki dobiegające z ulicy powodują rozdrażnienie i obniżają jakość snu. Poziom izolacji możemy dostosować do własnych potrzeb. Zależnie od wybranego pakietu szybowego, okna mogą pochłaniać dźwięk na poziomie 34-46 dB. To wartość odpowiadająca hałasowi powstającemu w tłocznym biurze. Z uwagi na dobre osiągi w tej dziedzinie, okna Iglo 5 są często wybierane przez firmy i szkoły.

Nowoczesny design

Projektanci okien Iglo 5 poszli z duchem czasu i stworzyli konstrukcję o ponadczasowej stylistyce. Nienarzucająca się prosta forma i sprytnie schowane okucia idealnie wpasowują się stylistykę wszystkich wnętrz. Poprzez dobór jednego z wielu dostępnych kolorów możemy uzupełnić nasza aranżację o ciekawy kolejny ciekawy element.

Własna konfiguracja

Za pomocą konfiguratora online możliwe jest stworzenie okien idealnie dopasowanych do aktualnych potrzeb i warunków panujących w domu. Możliwość wyboru poszczególnych komponentów, koloru, sposobu wykończenia i wyglądu detali pozwala na stworzenie całkowicie indywidualnego projektu, niespotykanego nigdzie indziej.

Bezpieczeństwo

Trzpienie antywłamaniowe, solidna rama i dodatkowe wzmocnienia dają domownikom bezpieczeństwo i spokojny sen. Okna Drutex Iglo 5 mogą współpracować z większością elektronicznych systemów alarmowych i urządzeń monitorujących dostępnych na rynku.

Atrakcyjna cena

Niska cena i doskonała jakość okien Iglo 5 to jedne z ich największych zalet. Dzięki ogromnej skali działania firmy Drutex i dobrze zaplanowanym procesom produkcyjnym i logistycznym udało się wypracować tak satysfakcjonującą ofertę cenową.

Kolor

Konfigurując okna Iglo 5, możemy wybierać spośród 43 kolorów zawartych w palecie RAL. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie wyglądu okien do aranżacji wnętrza i wyglądu zewnętrznego budynku. Paleta zawiera w sobie zarówno klasyczne i stonowane kolory jak biel czy szarość, ale znajdziemy tam również nieco bardziej ekstrawaganckie bordo czy purpurę. Fanów nowoczesnych rozwiązań zainteresuje również elegancka czerń.

Biały Light black Cardinal Platinum Crown Platinum Kremowy Szary Antracyt Ciemny czerwony Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Winchester Szary kwarcytowy Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Betonowy szary Dąb bielony Mahoń

Realizacje

W tym miejscu zamieszczamy zdjęcia naszych realizacji. Sprawdź, jak okna Iglo 5 prezentują się po ostatecznym montażu. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania - napisz do nas lub zadzwoń! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6